O nas

O nas

STELKON to zaufany i profesjonalny dostawca maszyn, urządzeń przemysłowych, elektronarzędzi, narzędzi i osprzętu takich marek jak: Milwaukee, Ryobi, Exact, Germa Flex, Koelner, Rawlplug.

Od kilku lat kompleksowo zaopatrujemy na rynku wielkopolskim firmy przemysłowe, budowlane i rzemieślnicze.

Nasza firma jest przedstawicielem handlowym renomowanej amerykańskiej marki MILWAUKEE, w tym także jej oficjalnym dystrybutorem na terenie Wielkopolski. Oferujemy swoim Klientom starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment urządzeń i narzędzi. 

Mamy w swojej ofercie marki dedykowane zarówno dla profesjonalistów jak i do zastosowań w domu czy dla majsterkowiczów. Nasz zespół fachowych doradców bardzo dobrze zna się na sprzedawanym sprzęcie i zawsze chętnie pomoże dokonać wyboru narzędzia tak, aby spełniło w 100% Twoje potrzeby i oczekiwania.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz, napiszesz maila lub nas odwiedzisz w Starym Mieście k/ Konina. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza oferta to głównie setki produktów marki MILWAUKEE, ale również produkty chemiczne i BHP innych marek.

Znajdziecie u nas szlifierki, wiertarki, klucze udarowe, zakrętarki, młoty, bruzdownice, pilarki, piły akcesoria i osprzęt. Nasze produkty oferujemy w wielu konfiguracjach aby jeszcze lepiej dopasować się do Twoich wymagań. Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem oferty i wprowadzaniem do niej „jeszcze gorących” nowości. Codziennie przygotowujemy dla Ciebie atrakcyjne promocje i zestawy , którym nie sposób się oprzeć. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Nieustannie pracujemy nad tym abyś mógł kupić u nas sprzęt w możliwie jak najlepszych cenach. W zakładce Promocje znajdziesz produkty w najgorętszych na rynku cenach. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie naszych Klientów. Nieustannie pracujemy nad polepszaniem jakości obsługi. Jeśli jest taka potrzeba to każdy przypadek staramy się rozpatrzeć indywidualnie.